Bogdanův příběh

V Poloněvu byl jistý vědec Bogdan Esmerov.
On a Torgo Orlov se snažili vymyslet způsob jak se zbavit ATT.
Bogdan a Torgo však v tom však viděli šanci, proto začali ATT vylepšovat.
Bogdan začal být trochu paranoidní, narozdíl od něj Torgo z toho úplně zešílel, proto Bogdan začal účinky testovat na něm.
Bogdan viděl, jak se jeho kolega mění ve stvůru, ale taky že Torgo nabral nové schopnosti, schopnosti které může využít ve svůj prospěch.
Torgo se však proměnil až moc a utekl, takže Bogdan nedokázal udělat rozbor krve a zjistit co je v Torgovi za změnu.

Začal míchat vše dohromady a vzniklo to, co Bogdan hledal, vzorek toho co možná má Torgo v krvi.
Bogdan si to vstříknul do krve a začala přeměna.
Bogdan se nezměnil zpět k ferální stránce jako Torgo ale dostal se do stavu Schizofrenie, poruchy schizotypální, poruchy s bludy a kanibalismu.
Bogdan se schoval do ústraní, ale nadešel jeho čas, když začal řádit Torgo.
Pokusil se ho chytit, ale nenašel ho. Tak začal zkoušet své schopnosti, našel, že má většinu podobnou jako Torgo například jeho kůže dokáže zastavit kulku z 500 Magnum bez většího poškození, vystopovat pach kořisti na 300 metrů, ale jeho slabiny byli velké, téměř oslepl, začal špatně slyšet a ztratil smysl pro orientaci.
Nikdy nepřestal litovat toho, že to ze sebe udělal.

Našli jsme zápisník jednoho pracovníka z laboratoře a v něm stálo:
"Už bylo po Torgově útěku a slyším šéfův hlas, jak mě volal do laboratoře, ale když jsem se tam vydal, slyšel jsem, jak šéf šeptá ze skladu:"Nechoď tam, já to taky slyšel!". To je důkaz o Bogdanově další schopnosti napodobování. Četli jsme dál ty zápisky"
Byla strašná tma, že bych vlastního syna nepoznal, kdybych ho neslyšel a ukládal jsem ho ke spaní a on mě prosil, ať se podívám, jestli pod jeho postelí není nějaké strašidlo.
Abych ho uklidnil, dívám se pod postel a vidím ho tam, jak se na mě dívá s hrůzou v očích a třesoucím se hlasem mi říká: "Tati, to v mojí posteli je nějaký strašidelný pán!" vzal jsem brokovnici a trefil ho, ale nic jen s jekotem utíkal."
Jeho tělo jsme našli i se synkem bez hlavy a ruky u laboratoří.
Bůh ví, co se s Bogdanem stalo, říká se, že ho asi zabil Torgo nebo nějaký žoldák anebo že žije a přemýšlí jak najít Torga a získat jeho schopnosti...