Hrobník

Ve světě kdy se na ulici válí více mrtvých než je v okolí živých nacházejí schopní hrobníci nejvíce práce, a to zda ji dělají se zármutkem nebo s radostí je vedlejší.

Oblast Poloněvu měla čtyři hřbitovy a čtyři hrobníky, avšak při vypalování obchodu s jídlem byl jeden z lokálních hrobníků zabit. 

Paradoxně se jednalo o hrobníka co svou práci dělat bez úcty k mrtvým a kolikrát mrtvé fotil, rozřezával a spaloval.

Ovšem ostatní hrobníci, to je něco jiného.

Aktuálně skrze oblast Poloněvu chodí tři hrobníci co nabízí své služby každému kdo je potřebuje a svou práci dělají s úctou k mrtvým a s diskrétním přístupem.

Vždy jim jen sdělíte počet lidí které je potřeba pohřbít, místo a peníze, o zbytek se postarají oni.


Hrobníci se skládájí z těchto lidí:

Izet Sušič* (0/1)

Rudolf Kazeta** (0/1)

Marin Boiler*** (0/1)


Role hrobníků se hodí takřka pro všechny kteří se tak chtějí cítit, jejich využití je různé, můžete buď zabodávat křížky do země za základnami frakce nebo psát jména na seznam padlých.

Co budou hrobníci dělat sami za sebe je čistě na nich a tato role má absolutní volnost v tom co daný člověk chce konat, jediné co je potřeba je sehnat si vhodný oblek na hrobníka - jakýkoliv kabát a lopata, krumpáč nebo rýč... ;)


* Izet je velmi vznětlivý a je schopen se poprat kdykoliv někdo začne kritizovat bývalý režim, jakožto silný pravičák nesnáší všechny levičáky.


** Rudolf má v armádu natolik v oblibě že by udělal cokoliv pro to aby se setkal s pilotem MI-24 nebo osádkou vrtulníku který se zřítil (a pomohl jim ve všem co by šlo).


*** Marin je klidný, neagresivní a umírněný hrobař, avšak stačí když řeknete jedinou věc o jeho rodině a nezná bratra. Je doporučeno nenasírat Marina jelikož už zmlátil mnoho těch co uráželi jeho rodinu do krve.