Hudebníci

Ať už jste ve špatné náladě nebo se nudíte tak Vám vždy tito lidé zvednou náladu.

V oblasti Poloněvu byla okolo roku 2010 přestěhována Minočská hudební škola ze které vzešlo mnoho později úspěšných skladatelů, dirigentů a hudebníků.

Ti kteří zůstali v Poloněvu a rozhodli se zde zůstat ještě než začaly padat bomby na okolní státy a začaly boje tak měli co dělat aby přežili nadcházející situace.

Nedostatek jídla, zájem hlavně o manuální povolání a zemědělství znalé lidi se projevil na celkové životní situaci a počtech hudebníků v oblasti Poloněvu, mnoho z nich bylo nuceno se pokusit o útěk do okolních států avšak kvůli ATT se nikam nedostali, mnoho z nich zemřelo buďto hladem nebo bylo zastřeleno.

Ti co ovšem přežili nadcházející konflikt a utekli z města aby se schýlili k potulnému životu v okolí Poloněvu rychle zjistili že aby přežili musí dělat to co je kdysi bavilo a co umí nejlépe - hrát.

Tito hudebníci tedy chodí skz Poloněvskou oblast a hrají za jídlo, pití či nocleh, jejich zájmem je přežít a bavit lidi jako původně chtěli.


Studentstvo místní hudební školy se skládá z těchto lidí: 

Hudebník (2/4)


Tato role je určena pro všechny kteří chtějí doplnit atmosféru hraním všech možných písniček na jakýkoliv nástroj, ať už se jedná o kytaru, housle či hang drum ;).

Za každého zabývající se rolí hudebníka budeme velmi rádi.

V případě zájmu je možno navýšit počty hudebníků.