Hnutí Kirtzsa

18/03/2017

Lokální odnož politické pravičácké strany která se eventuelně stala partyzánskou složkou.

Hnutí Kirtzsa je bývalá demokratická pravičácká strana která se snažila o to svrhnout a nahradit policejní sbory Minočky během konfliktu které z policejního sboru udělaly kompletně zkorumpované sobecké složky které fungovaly na základě imunity ze strany lokálních vlád a tak že okrádali přeživší války o vše co měli aby se jak oni, tak vláda měla dobře v těchto těžkých časech.

Jejich cíl je nahradit policii a ochraňovat obyvatele Poloněvu plus jeho okolí.

Snaží se všem pomáhat, svou soběstačnost si zajišťují skrz farmaření a lootování zbytků města Poloněv, popř. výměnným obchodem s vesničany.

Jejich přítomnost je potencionální hrozbou pro všechny přeživší v Poloněvské oblasti, jelikož svou přítomností riskují životy ostatních kteří mohou být odvedení na "výslech".

Jejich vztahy s ostatními frakcemi:

Poloněvčané (pozitivní)

Pro Poloněvčany mají soucit, ale nechtějí je nechat aby jim ukradli vše co získali za léta skrývání v lesích, proto jsou vždy na pozoru, jelikož Poloněvčané jsou velmi zoufalí.

Občas se i stalo že pod svá křídla vzali pár Poloněvčanů kterým pomohli a z kterých se stali členové Kirtzsy, nebo kdy výměnou za informace dávali Poloněvčanům jídlo.

Žoldáci (pozitivní)

S žoldáky se mají zadobře a jejich přežití závisí na vztazích s němi, veškeré informace o okolním světě pramení od žoldáků, taktéž je využívají jako messengery.

Policie (negativní)

Policie a vládní složky jsou Arch-nemesis Kirtzsy, jejich organizace je nyní anti-státní a samostatná, čímž se stává partyzánskou.

Proto policisté udělají první poslední aby je zlikvidovali do jednoho.

Vláda (negativní)

Vláda je taktéž Arch-nemesis Kirtzsy, jelikož díky vládě je teď z hnutí Kirtzsa partyzánský odboj který kdysi tvrdě bojoval za práva lidí a snažil se jim pomoci. 

Nyní je vypsaná odměna na hlavu Starosty a jeho sekretářky která s ním jela v jeho podvodech.

Vesničané (neutrální)

S vesničany mají neutrální vztah.

Občas s nimi provedou obchody, občas oni provedou obchody s Kirtzsou, ale oba si na ty druhé dávají pozor.