Stalkeři

22/03/2017

Lidé kteří se potloukají oblasít Poloněvu a nikam nepatří se řadí mezi neutrálně orientované, tito lidé mají nejrůznější důvody pro to co dělají a mají nejrůznější životy které si jen dokážete představit, často se stává že v Poloněvi potkáte hudebníka, písničkáře či knihovníka.

Sem tam také můžete narazit na lidi kteří jsou mírně na hlavu a před kterými by bylo lepší dávat si bacha.

Avšak všichni tito lidé (nebo co z některých zbylo) putují Poloněvem bez cíle a buďto se snaží přežívat, šířit svou víru nebo vyčarovat lidem úsměv na tváři v těchto těžkých dobách.

Poloněvem se šíří nejrůznější zvěsti o konfrontacích s těmito tuláky, jedním z nejznámějších je např. Vadimův příběh nebo setkání s Mimem či Klíčníkem, avšak tyto příběhy si musíte poslechnout naživo aby jste pochopili jejich unikátnost.


Tyto role mají neutrální vztah ke všem frakcím a všichni hráči hrající za vedlejší role si zakládají jejich vlastní reputaci formou činů které provedou.


Vedlejší role jsou určeny pro ty kteří nechtějí patřit do žádné frakce a začínat s čistým štítem, taktéž pro ty kteří si chtějí projít celý areál nebo zůstat bokem a plnit roli soukromého živnostníka.