Žoldáci

18/03/2017

Žoldáci co za peníze udělají špinavou práci, dobrodruzi pro které není nic svaté a odvážlivci kteří si troufnou na cokoliv... 

Jsou zde aby si vidělali peníze a vydobili respekt, ať už se jedná o zabíjení civilistů, vykrádání nebo pašování zbraní, vždy se můžete obrátit na ně.

Kolikrát se stalo že někdo se potřeboval zbavit důkazů, na koho se obrátili? Ano, na žoldáky.

Jsou účinní v tom co dělají, zkušení a nebezpeční, také ale drazí.

Jakmile vezmou kontrakt tak neznají bratra, taktéž ale ctí svůj kodex který jim určuje rozumnou míru toho co dělat a co ne.

Po zjištění toho že zde bude probíhat velmi citlivý obchod a má být narušen jsou všichni doslova nadšení a udělají vše proto aby oni získali ten respekt.

Můžete je potkat potloukat se samotné nebo ve skupinkách, ale berte mou radu, i když je sám, je boj proti němu velmi náročný.

Každého žoldáka můžete rozpoznat výbavou - jsou připraveni do jakéhokoliv počasí, terénu nebo oblasti, jejich zbraně jsou často velmi modifikované a díky nim jsou schopni bojovat efektivněji.


Jejich vztahy s ostatními frakcemi:


Kirtzsa (pozitivní)

Kdo je partyzán ten se dostane k dobrým věcem.

A kdo se dostane k dobrým věcem a zároveň má konexe s tím je výhodné obchodovat pro obě strany.

Kirtzsa velmi často používá žoldáky ke všemu možnému.

Vesničané (pozitivní)

Když přijde na ochranu majetku a shrabování motyk a dalších farmářských potřeb, Vesničané jsou ti nejlepší lidé jelikož i ty jsou schopni zaplatit přemrštěné peníze za takové věci jako je konzerva jídla nebo hrábě.

Poloněvčané (pozitivní)

Kdysi hrdí obyvatelé města Poloněv, dnes uprchlíci.

Přesto když se složí tak si jsou schopni zaplatit menší skupinku žoldáků která je chrání před ostatními zatímco farmaří.

Policisté (negativní)

Z principu bezpečnostního a toho který se týká konexí je jasné že spolu tyto dvě frakce budou bojovat, ale nikde se nepíše že by se nemohly smířit...

Policisté nemají rádi žoldáky o nic víc než ostatní, ale jsou hlavně proti Kirtzse, což znamená že si můžou koupit žoldáky aby jim pomohli, ale musí být opatrní.

Vláda (neutrální)

Jelikož žádný žoldák ještě nenaběhl na Starostu tak jsou s nimi neutrální, díky nim mají kšefty a kšefty jsou prachy, proto jim dluží službičku.