Marian Olfen

Marian Olfen, místní známý drogový dealer co stihl utéct se svým gangem s Poloněvčany do lesa.

Při útěku se seznámil Marian s jednou ženou která se mu tuze líbila, jmenovala se Anna.
Hodně rychle se spřátelili a ona do jisté míry respektovala co dělal, avšak by to nestrpěla kdyby tyto věci začal páchat znova.

Po krátké době se z Mariana a Anny stali partneři které nic nezastavilo a dokonce se Anně podařilo změnit Mariana k lepšímu.

Po pár měsících se Marian s Annou vzali ale Anna věděla že ji ostatní nemají rádi a berou ji jako zrádkyni.

Rozhodla se vytvořit nátlak na Mariana aby sjednotil svůj gang a bránil rodinu před ostatními lidmi, což se jí podařilo, Marian sehnal dost lidí na postavení menší sekce města oddělené od zbytku.

Avšak jednoho dne se vše změnilo.

Jeden muž z Marianova gangu stavěl stan když v tom zjistil že kolík který používá je zlomený a dlouho nevydrží, poprosil tedy Annu aby stan podržela než si zajde pro nový.

Poté co Anna chytla roh stanu a člen gangu odešel, zafoukal vítr, vyrazil ulomený kolík ze země a ten Anně proletěl krkem.

Marian se o tom okamžitě dozvěděl, zavolal všechny zdravotníky široko daleko a okamžitě nařídil připravit chirurgický stůl a litry morfia ve Vesnici, avšak nebylo co dělat.

Anna měla kompletně zlikvidované tepny a nebylo jak to zachránit, žádný zdravotník nevěděl co dělat.

A tak všichni sledovali jak Olfen klečí nad Annou, drží ji v rukou a pláče, nikdo ještě nikdy neviděl tak chladného a tvrdého člověka v takovém stavu.

Po její smrti ještě ten den Marian vykopal její hrob a pohřbil ji, tehdy vyměnil skoro polovinu všeho majetku za slušný ceremoniál a kytky na její hrob, dokonce si od kováře z Vesnice objednal náhrobek.

Po pohřbu byl Marian velmi zlomený a nevěděl co dělat, toulal se táborem a depresi léčil alkoholem, brzy se u něj začaly projevovat sklony k agresivitě a začal zjišťovat že je třeba zjistit kdo mohl za její smrt.
Proto sjednotil znovu svůj gang, vyzbrojil se a začali v okolí najímat všechny možné (pseudo)detektivy kteří by zjistili co může za smrt Anny.

Jedno je známé, a to je to že Marian pomstí smrt Anny tím nejtvrdším způsobem.


Role: 

Marian Olfen (0/1)


Marian má pro příběh velmi specifickou roli a bude dělat vše proto aby zjistil kdo může za smrt Anny, nebojí se tedy použít jakoukoliv sílu k zjištění pravdy.

Role se hodí pro kohokoliv schopného vést gang.