Bar

Bar je místem kde se koncentrují všichni Stalkeři, příchozí obchodnící a ostatní sorty lidí po práci když se chtějí dozvědět nejnovější drby z oblasti Poloněvu ale také typy lidí kteří zde hledají práci.

A nebyl by to bar kdyby zde chyběl barman.

Barmani se starají aby všichni návštěvníci baru byli maximálně spokojení.

Jste-li unavení po dlouhé a obtížné cestě a chcete si někam sednout a poslechnout si nejnovější novinky tak si můžete v Baru koupit jídlo a za menší poplatek dokonce ohřáté!

Pokud si spíše hledáte přátele tak si zde můžete koupit buď panáka Vodky za rozumnou cenu, nebo si můžete koupit láhev Kurudatu a sezvat všechny žoldáky na drink.

V případě že se natrefíte a Barman bude mít dobrou náladu tak občas opráší své staré rádio s písničkami před válkou které vždy vylepší chladný večer.

Občas se také vyskytne nějaký potulný hudebník vydělávající si na jídlo a pití hraním na kytaru, co víte, třeba budete mít štěstí.


Bar se skládá z těchto lidí:

Vedoucí baru* (1/1) (tato role byla zarezervována)

Barman** (1/1) (tato role byla zarezervována)

Vyhazovač*** (0/1)


* Vedoucí baru udává ceny za jednotlivé položky v závislosti na jejich dostupnosti a má veliké konexe na obchodníky od kterých získává většinu zásob.

Také může sám obsluhovat nemá-li nic na práci. 

Ve městě má veliký vliv a jeho zaměstnanci jsou do jisté míry imunní proti různým orgánům města. 


** Barman je dalším centrem dění, jeho úkolem je poslouchat konverzace mezi stalkery, občany a zjišťovat drby či důležité informace, obvykle u něj narazíte na všemožné typy úkolů za které vám různě zaplatí. (Ale radíme vám, nenaserte ho jinak nebudete mít co pít)


*** Vyhazovač se primárně stará o bezpečnost uvnitř baru a snaží se o to aby nikdo neporušoval pravidla, taktéž je jediný s povolením nosit uvnitř Baru zbraň. 


Role vlastníku / zaměstnanců baru je vhodná pro lidi kteří se zajímají o tuto oblast a je jasnou volbou pro různé studenty hotelových škol a lidi kteří milují barovou atmosféru.