Obsluha pálenky

Poloněv nebyl dříve jen městem kde vzkvétalo vzdělání a průmysl ale také místem kde se ve velkém tvořil alkohol v mnoha místních palírnách.

Jen jedna z těchto palíren přežila konflikt včetně její obsluhy.

Přežili jen tři zaměstnanci z celé firmy kteří zachránili místní aparaturu s potřebnými věcmi a odvezli ji mimo Poloněv kde si postavili prozatimní palírnu o jejíž lokaci ví jen několik pověřených osob. 

Těmi osobami jsou obchodníci a barmani, kteří Vám eventuelně mohou za větší poplatek a protislužbu sdělit polohu palírny včetně tajné fráze kterou se identifikujete před palírníky.


Jelikož se jedná o jedinou skupinu tvořící alkohol v celé oblasti Poloněvu tak je obsluha logicky velmi paranoidní a nebude se bát Vás odkráglovat pokud se budete chovat podezřele a pokud je budete ohrožovat.


Obsluha palírny se skládá z těchto lidí:

Palírníci (6/6)


Tyto role jsou doporučeny pro kohokoliv, hlavně pro ty co by je zajímalo simulovat firmu obchodující s alkoholem a tvořící ji.

Taktéž je doporučeno aby palírníci dovezli cokoliv co by připomínalo jakoukoliv palírenskou aparaturu.

Palírníci dostanou pravidla pro použití a vaření alkoholu v sekci pravidel, podrobnosti týkající se vaření a zásobování budou dodány samostatně palírníkům samotným.