Policejní Oddělení Poloněv

Kdysi důležitá část infrastruktury, dnes zbytky pořádkových jednotek vedeny těmi nejhoršími lidmi za špatnými účely.

Policejní sbor Minočka, dnes již - jak se mu přezdívá - "Modré Svině" je zbytek policejního sboru operujících v okolí města Poloněv pátrajíc po Starostovi a Sekretářce, jídle a boji.

Jsou velmi nespoutaní a před ničím se nezastaví, více mužů pro ně není překážkou a jsou rádi za každou výzvu, nenávidí hnutí Kirtzsa a udělají vše pro to aby je eliminovali.

Mají osobní zájem o to dopadnout Starostu a získat z něj některé informace a udělají vše pro to aby ho našli, i kdyby to mělo stát zabití Poloněvčanů.

Oděv příslušníků policejního sboru se skládá ze dvou základních variant které se odvíjí. První druh uniformy jest černé nebo modré kalhoty bez vzoru s modrou košilí nebo bez vzoru. Navrch


Jejich vztahy s ostatními frakcemi:


Vláda (pozitivní)

Spadají pod Vládu a jejich úkolem je najít starostu který by jim sdělil velmi důvěrné informace, Vláda je jediná věc co je drží před tím aby se stali nezávislými a neodtrhnuli se.

Kirtzsa (negativní)

Nenávidí Kirtzsu ze všeho nejvíce a budou dělat vše pro to aby všechny partyzány z Kirtzsy dostali do jednoho a zabili je, díky nim zemřelo deset mužů a mezi nimi jeden zvlášť respektovaný policista známý svou brutalitou a nespoutalostí Dajmola.

Poloněvčané (negativní)

Jsou pro ně svloč a když bude potřeba je zabít, udělají to bez zaváhání.

Žoldáci (negativní)

Vidí v nich ochránce Poloněvčanů a Kirtzsy, to znamená že se jich musí zbavit taktéž a před ničím se nezastaví.

Vesničané (neutrální)

Jelikož je s nimi Vláda v neutrálním vztahu, musí s nimi takto být i Policie. Avšak co oči nevidí...