Vesničané

Obyvatelé vesnic kteří nebyli až tak moc ovlivněni konfliktem jako Poloněvčané, proto budou dělat co je v jejich silách aby své domovy ochránili před nájezdníky.

Vesničané jsou lidé co z celého konfliktu vyvázli s nejmenšími škodami, a díky tomu je jejich postoj k ostatním takový jaký je.

Vůči všem jsou paranoidní a jsou ochotni si najmout celou armádu jen aby se ubránili před jedním zlodějem (které poté dost morbidně popravují).

Jejich paranoia nezná hranic, ale na druhou stranu mají jedny z nejstabilnějších farem a nejvíce jídla široko daleko.

Před konfliktem to byli nejčastěji architekti a vyšší třída žijící na vlastní noze (čemuž odpovídá jejich sobeckost vůči ostatním).


Jejich vztahy s ostatními frakcemi:


Žoldáci (pozitivní)

Díky nim si můžou koupit ochranu přes noc před zloději nebo skrz ně skupovat zbraně, taktéž je posílají pro různé věci ale vždy jednají z největší možnou diskrétností.

Kirtzsa (neutrální)

Díky separaci a skoro nesetkávání se těmito dvěma stranami jsou tyto dvě frakce v relativním klidu a míru.

Poloněvčané (negativní)

Mají k nim velmi negativní vztah, jsou vůči nim sobečtí a nebojí se je postřelit při ochraně majetku nebo i zabít, ale můžou si za to oni sami, buďme upřímní.

Policie (neutrální)

S policií jsou neutrální...prozatím. Vše se změní jakmile se trhne a osamostatní se, pak to bude nepřítel navíc.

Vláda (neutrální)

Jelikož vláda Poloněvu nijak nezasahovala do byznysu Vesničanů, jsou s nimi v relativním poklidu a díky tomu je i policie.