Místní obchod

Obchody budou vždy.

Pokud jste pacifista co se bojí boje nebo psycholog co rád využívá různé formy nátlaku aby dosáhl svého tak jsou obchody právě místo pro Vás.

Obchody v Kirtzse docela rostou, ale bohužel je zde nedostatek obchodníků z důvodů soustředění na farmaření a přežití, avšak se objevuje více a více zájemců o život obchodníka.

Avšak všichni žoldáci, stalkeři a dobrodruzi navštěvují Kirtzsu jelikož zde mají jistotu toho že vždy dostanou úkol nebo prodají tvrdě nalezené věci v okolí Poloněvu.

Občas se ale najdou tací, kteří jsou ochotni obchodníky zabít a přebrat jim krám když jsou na cestách, proto kdykoliv uvidíte obchodníky mimo Kirtzsu, vždy budou mít okolo sebe ochranu.

Platící systém: Systém obchodu


V Kirtzse je vysoký převis poptávky, což znamená že obchodníci prodávají draze nejrůznější věci, což činí stalkerům jejich život o dost jednodušším.


Lokální obchodníci se skládájí  z těchto lidí: 

Obchodníci*** (0/3)

Po domluvě s organizátory možno navýšit kapacity Obchodníků.


*** Obchodníci jsou jedno z míst kde Kirtzsa žije na plné oprátky.

Každý úspěšný obchodník by měl být schopen smlouvat, měl by být komunikativní a rozumný.

Obyvatelé Kirtzsy se také často baví s obchodníky díky jejich příběhům které se k nim dostanou od žoldáků.

Role vhodná pro všechny.

[Ideální jména pro obchody by byly ty které by nebyly zase až tak formální, o dost více oceníme když se obchody budou jmenovat "Jerryho kvéry a munice", "Henryho skládka starých oděvů" nebo "Luciin obchod se smíšeným zbožím".]