Vláda města Poloněv

Bývalý levičácký starosta a jeho sekretářka která je jeho milenkou způsobili to co se teď děje v Poloněvu, avšak po útěku těchto dvou nikdo neví kde jsou a co mají za lubem.

Starosta, kdysi levičácký straník byl ten kdo se svou sekretářkou začal celý konflikt v městě Poloněv který dorostl do těchto rozměrů.

Byl to on kdo začal odvážet všechno jídlo do vládních čtvrtí chráněných armádou a eventuelně prodávat za přemrštěné nelidské ceny Poloněvčanům, a kdo mu to poradil? Jeho sekretářka se kterou má milostný vztah.

Po kolapsu prchnul ze svého domova a je se svou milenkou na útěku, než ale utečou mají jeden tajný úkol který musí podniknout.Jejich vztahy s ostatními frakcemi:


Policie (pozitivní)

Jejich pravá ruka která obstarávala všechno jídlo ve městě.

Ačkoliv díky starostovi pomřelo mnoho dobrých policistů, jsou mu stále oddaní a snaží se ho najít aby z něj dostali důležité informace.

Kirtzsa (negativní)

Kdysi pravicová strana, nyní partyzánský odboj.

Jejich vzájemný vztah je špatný, ačkoliv má Starosta pochopení pro to co udělal, chce se raději vyhnout Kirtzse jelikož vysvětlovat jim co se stalo by bylo velmi náročné a smrt by byla jistá.

Poloněvčané (negativní)

Vše začalo braním jídla a skončilo tímto, ikdyž se Poloněvčané bojí a skrývají se, udělají všechno aby zajali Starostu a jeho Sekretářku.

Žoldáci (neutrální)

S žoldáky má Poloněvská vláda nulové zkušenosti a ještě se s nimi nesetkala, co chce je to aby se jí nepletli do cesty a pokud se tak stane, tak si koupit jejich ochranu.

Vesničané (neutrální)

Díky vládě jsou vesničané pod denodenním útokem Poloněvčanů, ačkoliv si toho jsou Vesničané vědomi, nepokládají to zas tak moc za vinu Vládě.